bahargroup
20 بهمن 1401 - 19:06

۳ طرح در کلاته رودبار و دیباج دامغان افتتاح و کلنگ زنی شدند

دامغان- فرماندار دامغان با اشاره به افتتاح و کلنگ‌زنی سه طرح عمرانی و اقتصادی در این شهرستان، گفت: پروژه‌های خوبی در روستاهای دامغان به بهره برداری رسیدند.

مهدی بندر آبادی در حاشیه سفر استاندار سمنان به دیباج و کلاته رودبار در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه امروز در دهه مبارک فجر عملیات آماده سازی سایت نهضت ملی مسکن شهر دیباج کلنگ زنی شد، ابراز داشت: مساحت این سایت حدود ۱۱.۶ هکتار را شامل می‌شود.

وی ضمن بیان اینکه طبق قرار مقرر فاز نخست این مجموعه به مساحت ۳.۷ هکتار اجرایی خواهد شد، افزود: اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال است که مردم این شهر از آن متنعم خواهند شد.

فرماندار دامغان بابیان اینکه افتتاح بزرگترین استخر پلیمری استان به نام شهید ساجدی با ظرفیت ۶۸ هزار متر مربع در شهر کلاته رودبار به بهره برداری رسید، ابراز داشت: برای این طرح ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

بندر آبادی افتتاح این استخر از طرح‌های نیمه تمامی بود که در دولت سیزدهم تکمیل و در اختیار مردم گذاشته شد، تصریح کرد: اگرچه مابقی طرح‌های آبرسانی نیز در حال انجام است اما این مهم می‌طلبد تا استفاده از سیستم‌های نوین آبیاری بیشتر مدنظر مسئولان مربوط قرار گیرد.

وی با بیان اینکه اولین پروژه ورزشی چمن مصنوعی (مینی فوتبال) استان در کلاته رودبار کلید خورده است، افزود: این پروژه با حضور استاندار سمنان و اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1030301