bahargroup
11 مرداد 1401 - 10:51

شهرداری تهران ایام اربعین به کمک شهرداری‌های نجف و کربلا می‌رود

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شهرداری تهران ایام اربعین به کمک شهرداری‌های نجف و کربلا می‌رود،گفت: بودجه اربعین هنوز مشخص نشده است.

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، مهدی چمران در حاشیه صحن امروز شورای شهر درباره مصوبه بودجه 30 میلیارد تومانی برای عطر سیب اظهارداشت: این نمایشگاه امسال گسترده تر از سال گذشته برگزار شد؛ سال قبل با موافقت شهردار تهران 18 میلیارد تومان بودجه برای این رویداد تخصیص یافت.

وی با تأکید بر اینکه با توجه به رقم سال گذشته و موضوع فعالیت هیات‌های مذهبی بودجه 30 میلیارد تومانی تصویب شد، خاطرنشان کرد: علاوه بر اختصاص این بودجه، شهرداری مناطق نیز در زمینه محرم فعال هستند.

چمران بیان داشت: رنگ و بوی امسال پایتخت قابل مقایسه با سالهای گذشته نیست و پارچه نویسی به سبک سنتی و ساخت علم های هنری از جمله اقدامات جدیدی است که امسال رخ داده که هزینه این فعالیت ها در قالب این 30 میلیارد تومان پیش بینی شده است.

رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: هزینه هیات ها بسیار بیشتر از این مبلغ بوده اما امسال 6 میلیون تومان به هیات ها اختصاص داده شده است.

چمران با بیان اینکه هنوز برنامه نهایی اربعین اعلام نشده است، گفت:  بودجه اربعین هنوز مشخص نشده و به صحن نیامده است؛ در اربعین شهرداری تهران به کمک شهرداری های نجف و کربلا می‌رود.

انتهای پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 517694